System Development and Design

Uyarlanmış Sistem Geliştirme ve Tasarım

Müşterilerimizin belirgin ihtiyaçlarını karşılamak için, Kemal Paralik Metal İşleri Ltd. üretim geliştirme, tasarım ve planlamaya büyük ölçüde yatırımlar gerçekleştirmiştir. Sonuç olarak, şirketimiz endüstriyel projelerin, ticari binaların ve tekli konutların çeşitlenen ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış / özelleştirilmiş sistem tasarlamakta, geliştirmekte ve teslim etmektedir.

Bizim işimiz bağımsız, tekli ürün üretimi, uygulama ve montajından daha fazlasıdır. Buna ek olarak, farklı sektörlerdeki müşterilerin daha karmaşık ve belirgin ihtiyaçlarını karşılamak için uyarlanmış sistem tasarımı yapmakta ve geliştirmekteyiz. Bu sebeple, her bir müşterimizin ihtiyacını anlamak çok önemlidir. Aynı zamanda, ihtiyaçlarını karşılayan en uygun projenin geliştirilmesine olanak sağlayan analiz ve yapabilirlik çalışması yürütmekteyiz. Planlama aşamasında, yerinde denetim, müşteri ihtiyacı, verimlilik, yüksek performans ve ayrılmış bütçe miktarı değerlendirdiğimiz birkaç konudan sadece bazılarıdır.

Proje geliştirme ekibimiz, mühendislik ekibimizle yakinen çalışarak bireysel projeleri tasarlar. Tasarım uyarınca da, son ürünün geliştirilip üretildiği son aşamaya geçilir.

Daha sonra, satış sonrası ekibimiz müşterinin yerinde ürünün kurulumunu gerçekleştirir ve işleyişi boyunca ürünün idamesini garantiler.

Belirgin ihtiyaca uyarlanmış çözümlemelerimiz aşağıdakilerle sınırlı kalmamak kaydı ile şunları içerir; Geniş kapsamlı güneş enerjisinden su ısıtma sistemleri ; Kendi üretimimiz metal yapı iskelesi üzerine veya çelik mertek ve çerçeve üzerine panel çatı ve cephe tutturularak ambar ve geniş binaların inşaası; Güneş enerjisinden su ısıtma sistemleri ile uyumlu ısı pompası ile iç mekan ısıtma soğutma sistemleri; su ve atıksu arıtımı. İhtiyaca uyarlanmış projelerimizle ilgili daha fazla bilgi için lütfen Belirgin İhtiyaca Özel sayfamızı ziyaret ediniz.


Müşteri İhtiyaçlarını Anlamak
Fizibilite ve Analiz
Proje Tasarımı
Proje Geliştirme ve Üretimi