Paralik Group: güneş enerjisinde  ilerlemede  teknolojik gelişmelerde  başarıda  öncü isim.

Kemal Paralik Metal İşleri Ltd. in temelleri, metal işleme atölyesi olarak operasyonlarına başladığı 1951li yıllara kadar uzanmaktadır. Sonra 1979 da firma üretim kategorilerini genişleterek güneş enerjisinden su ısıtma, su depolama tankları ve geniş konteyner üretim fabrikasına evrilmiştir. Firma aynı zamanda hizmetlerini de genişleterek kuruluma ek olarak montaj hizmetleri de vermeye başlamıştır. Kuruluşundan beridir, Kemal Paralik Metal İşleri Ltd. sektör lideridir ve temel yetkinliklerini koruyarak, Pazar güçlerini ve müşteri ihtiyaçlarını değerlendirip saygı göstermektedir.

Firma rahmetli Kemal Paralik tarafından kurulmuştur. 5,000m2 esas satış ofisi ve üretim tesisi Lefkoşa’dadır. Firmanın müşteri profili inşaat firmalarından, emlak komisyoncusuna, turizm sektör girişimlerinden iş merkezleri ve kişilere uzanmaktadır.

Kemal Paralik Metal Işleri Ltd. müşterilerin belirgin ihtiyaçlarına ve mevcut altyapı olanaklarına göre güneş enerji sistemleri üretiminde tecrübe sahibidir. Ürünlerin sadece üretim ve satışını değil aynı zamanda şirketin sağladığı altyapı ve temel değerlendirme hizmetleri kapsamında ürünlerle ilgili danışmanlık da sağlamaktadır. Güneş enerji sistemleri geliştirmekte, teknik tasarım sağlamakta, kullanım bakim ve güvenlik ile ilgili danışmanlık ve rehberlik hizmetleri vermekteyiz.


DönümNoktalarımız