Paralik, güneş enerjisinde lider yerel EPC firmanız

Firmamız evler ve işletmeler için anahtar teslim enerji üretim sistemleri sağlamaktadır. Hizmetlerimiz mahsuplaşmaya başlayıncaya kadar izinlendirme prosedürünün takibi, tam kapsamlı mühendislik işleri, proje geliştirme, kurulum ve işletmeye almayı içermektedir.

Firmamız, dünyada bir numaralı inverter markası adayı FRONIUS sistem partneridir. Firmamızın satış, montaj, işletmeye alma, servis konularında ve parça değişikliklerini ve her türlü operasyon hizmetlerini de içerecek şekilde yürütme yetkisi vardır. Fronius inverterlerin Solarweb sunucusu üstünden online izleme seçeneği vardır.

15 sene önce 2006 senesinde güneş enerjisinde elektrik üretimi işine başlarken, firmamız yüksek kalite ürün tedariği sağlayan markalarla çalışmayı ve bu sektöre giriş yapmayı seçti. Menşei şahadetnamesi Almanya üretimi olan SOLUXTEC marka panellerin satışını yapmaktayız. Soluxtec, yüksek kalite bir alman markası ve üreticidir. Bu panellerin 20 sene ürün garantisi ve 25 sene performans garantisi vardır.

Firmamız aynı zamanda, her panel için 545 Watt performansı olan yüksek kalite LUXOR marka panellerle montaj ve işletmeye alma işleri yürütmektedir. Luxor panellerin 15 sene ürün, 25 sene performans garantisi vardır.

Müşterilerimiz firmamızı EPS firması olarak firmamızı görevlendirdikleri anda, kendi tedarikçilerimizle olan anlaşmalarımız kapsamında avantajlı duruma geçerler. Yaptığımız işe olan bağlılığımız, teknik yapabilirliklerimiz ve uzmanlığımızla birleşince müşterilerimizin hizmet çağrılarına enerji üretimlerinden kayıp yaşamadan anında cevap vermemize olanak sağlar.