Kemal Paralik Metal İşleri Ltd. belirgin ihtiyaçlarına yönelik projeler tasarlayarak geniş ürün yelpazesini kullanmaktadır. En verimli ve etkin ürünleri katarak özelleştirilmiş proje tasarlayıp geliştirmekteyiz.

İç mekan ısıtma ve soğutma sistemleri için ısı pompalarının kurulumu Kemal Paralik Metal İşleri Ltd. çalışma alanlarından bir diğeridir. Farklı bina tipleri için müşteri ihtiyacını karşılayabilecek sistemler tasarlamakta ve uygulamaktayız.

Çevre dostu, hava kaynaklı, havadan %100 enerji sağlayan ısı pompa sistemleri güneş enerji sistem üniteleri ile uyumludur ve binanızda verimli ısıtma ve soğutma sağlayabilir. Geleneksel ısıtma yöntemlerine göre daha az enerji kullanmakta, karbon emisyonlarını azaltmakta, önemli ölçüde işletme maliyetlerini düşürmektedir. Bu sebeplerle sadece evlerde değil, hotel, yurt, hastane ve ticari binalarda kullanımı gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Sadece enerji faturalarınızı düşürmek için değil karbon ayak izinizi de azaltmak için, proje ekibimiz bu yenilenebilir enerji teknolojisini en etkin şekilde tasarlayıp uygulamaktadır.